Zapytanie Ofertowe

O nas

Zajmujemy się dystrybucją części do zamiatarek, na terenie Polski i Europy. Posiadamy w ofercie elementy hydrauliczne i pneumatyczne, szczotki, oraz inne elementy ruchome do wielu różnych typów zamiatarek.

Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, to daje nam dostęp do wielu węzłów komunikacyjnych. Części możemy wysyłać drogą lądową, morską i powietrzną. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość produktów i obsługi klienta są naszą metodą na sukces. Brzmi zbyt pięknie? Zapraszamy do współpracy - szybko udowodnimy naszą wartość.


Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać Commercial Parts Solution

Wspaniała Obsługa Klienta

Nasza firma rozumie jak ważne jest szybkie działanie, w szczególności kiedy liczy się czas. Znamy potrzeby naszych klientów i dopełnimy wszelkich starań by znaleźć optymalne rozwiązania dla wszystkich zamówień.

Logistyka

Naszym priorytetem jest aby klient otrzymał zamówienie na czas. Posiadamy dostawców części do zamiatarek w całej Europie, w związku z tym logistyka oraz transport nie stanowi dla nas wyzwania. Jeżeli pilnie potrzebujesz części możemy zorganizować transport drogą lotniczą. Wiemy jak ważny jest czas!

Płatności

Wszyscy dbamy o budżet. Staramy się słuchać i rozumieć naszych klientów. Uważamy, że bliskie stosunki i zaufanie to podstawa sukcesu w pracy z naszymi partnerami. Jeżeli szukacie państwo elastyczności, w tym płatności w walutach obcych - możemy pomóc!

Całkowity Koszt Posiadania

Umiejętne zmniejszenie kosztu posiadania maszyn przemysłowych, jakimi są zamiatarki drogowe, to ważny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Daj nam znać jeżeli znajdziesz część niedostępną w naszej ofercie lub część, którą konkurencja ma w ofercie taniej. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna.

Doświadczenie

W CPS mamy bogate doświadczenie w przemyśle komunalnym oraz częściach do zamiatarek. Sprawą oczywistą jest, że świadczone przez nas usługi muszą być na najwyższym poziomie. Wysoka jakość oferowanych komponentów jest dla nas bardzo ważna, dlatego testujemy nasze części w bardzo wymagających warunkach. Wszystko po to, by nasze produkty były niezawodne.

Szeroki zakres produktów i części

Posiadamy szeroki zakres części do zamiatarek drogowych gotowych do wysyłki w naszych magazynach. Od części hydraulicznych, pneumatycznych po części ruchome i eksploatacyjne. Jeżeli nie znajdziesz jakiegoś komponentu - zapytaj. Jesteśmy przekonani ,że uda nam się sprowadzić daną część i będzie dostępna przy następnym zamówieniu!

ładowanie


Współpraca
z CPS

Nasi Partnerzy


Klienci

Elastyczność to kolejna cecha, która odróżnia nas od konkurencji. Współpracujemy z zarządcami całych flot maszyn, ale rozumiemy również potrzeby mniejszych klientów i odbiorców końcowych.

Jeżeli szukacie państwo oszczędności, ale oczekujecie najwyższej jakości usług - prosimy o kontakt, postaramy się sprostać państwa wymaganiom.


Dostawcy

Dostawcy są podstawą naszego sukcesu. Prowadzimy otwarte rozmowy o sposobach prowadzenia biznesu, aby skupić się na jakości naszych usług. Jeżeli uważasz, że Twoja oferta może być dla nas interesująca, skontaktuj się z nami!